Zašlete mi emailem Vámi vyplněnou smlouvu, klidně i bez vyplněných osobních údajů.
Přesně za 7 dnů Vás budu informovat, zda smlouva neobsahuje chyby, které by vedly k jejímu zamítnutí ze strany katastrálního úřadu.
V případě, že smlouva bude obsahovat zásadní chyby, předložím Vám nezávaznou nabídku na její opravu za cenu 1500 – 3500 Kč (dle rozsahu smlouvy).
Pokud nechcete ztrácet čas s vyplňováním vzoru nebo potřebujete smlouvu ihned, vypracuji Vám do 48 hodin individuální smlouvu na míru za cenu 2990 Kč.
Společně se smlouvou získáte možnost objednání návrhu na vklad vlastnického práva (dokument, který musíte předložit na katastru společně se smlouvou) za zvýhodněnou cenu 990 Kč.
Připouští-li stanovy konání náhradního shromáždění, je náhradní shromáždění způsobilé usnášet se za přítomnosti vlastníků jednotek, kteří mají alespoň 40 % všech hlasů.
existuje termín, do kdy se může svolat náhradní shromáždění ?- V Občanské zákoníku- § 1210 žádný termín není. Ve stanovách SVJ máme, že se musí svolat nejpozději do 3 měsíců od posledního shromáždění, které nebylo usnášení schopné. Předseda odmítl shromáždění svolat s odůvodněním změny legislativy a dal nám tuto odpověď:“ Nebylo-li svolané shromáždění usnášeníschopné, je osoba, která shromáždění svolala (nebo vlastníci jednotek, bylo-li svoláno vlastníky jednotek dle těchto stanov) oprávněna svolat náhradní shromáždění ve lhůtě 15 dnů ode dne, kdy se neusnášeníschopné shromáždění konalo tak, aby se konalo nejpozději do 6 týdnů ode dne, na který bylo svoláno původní shromáždění. Náhradní shromáždění je schopné usnášet se za přítomnosti vlastníků jednotek, kteří mají alespoň 40% všech hlasů. Na náhradním zasedání může shromáždění jednat jen o záležitostech zařazených na pořad předchozího zasedání. V případě neusnášeníschopnosti náhradního shromáždění je možné jeho svolání opakovat.“ děkuji a jsem s pozdravem Irena Urbanová
Přeji hezký den,
existuje termín, do kdy se může svolat náhradní shromáždění ?- V Občanské zákoníku- § 1210 žádný termín není.
Ve stanovách SVJ máme, že se musí svolat nejpozději do 3 měsíců od posledního shromáždění, které nebylo usnášení schopné. Předseda odmítl shromáždění svolat s odůvodněním změny legislativy a dal nám tuto odpověď:“ Nebylo-li svolané shromáždění usnášeníschopné, je osoba, která shromáždění svolala (nebo vlastníci jednotek, bylo-li svoláno vlastníky jednotek dle těchto stanov) oprávněna svolat náhradní shromáždění ve lhůtě 15 dnů ode dne, kdy se neusnášeníschopné shromáždění konalo tak, aby se konalo nejpozději do 6 týdnů ode dne, na který bylo svoláno původní shromáždění. Náhradní shromáždění je schopné usnášet se za přítomnosti vlastníků jednotek, kteří mají alespoň 40% všech hlasů. Na náhradním zasedání může shromáždění jednat jen o záležitostech zařazených na pořad předchozího zasedání. V případě neusnášeníschopnosti náhradního shromáždění je možné jeho svolání opakovat.“ děkuji a jsem s pozdravem Irena Urbanová